Únor 2013

3 série-10 díl-Záchrana našich předků

24. února 2013 v 10:40 | Abby |  Epizody
Tým chce pronásledovat Helen do budoucí anomálie, ale objeví se jiná anomálie v Ministerstvu Vnitra. Tým se bude muset rozdělit.

Becker a Sarah jdou prověřit anomálii do Ministerstva Vnitra, Danny, Connor a Abby pronásledují Helen do budoucnosti. Zaútočí na ně ale tři budoucí mravenci. Ti ale proletí jinou anomálií, zrovna tou kterou šli prověřit Sarah a Becker. Mezi tím Danny a ostatní našli Helen. Zjišťují, že chce vyhladit první hominidy a tak zastavit vývoj lidstva. Sarah a Becker se zas musejí vypořádat se třemi, velmi nebezpečnými budoucími mravenci. Ve hře je osud celého lidstva. Rozhodující bitva začíná.

3 série-9 díl-Pravěké stádo

24. února 2013 v 10:39 | Abby |  Epizody
Anomálie se tentokrát otevře na čtyřkolovém kurzu poblíž tábora. Projde sem celé stádo obrovských, Eocéních nosorožců, dokonce i s jedním pomateným mládětem.

A právě toto mládě se dostane do jednoho klubového stanu. Jenže poblíž stanu se pase alfa samec i s matkou mláděte. Alfa samec dělá týmu velké potíže, a proto ho Connor musí odlákat do anomálie. Pokud by se mu to povedlo, celé stádo by následovalo samce skrz anomálii. Mezi tím se Abby pokouší dostat mládě ze stanu, ale mládě volá o pomoc. Matka, celá vyděšená přiběhne ke stanu a začne ho bourat. O ni se musí postarat Sarah, jinak by zabila Abby i své mládě. Celé stádo i s mládětem se vrací zpět do anomálie, jenže ta se zavře moc brzy. Stádo se splaší a začne se řítit přímo na hlavní tábor…

3 série-8 díl-Nový nepřítel z budoucna

24. února 2013 v 10:37 | Abby |  Epizody
Na závodní trati se otevře anomálie z budoucí éry. Do našeho světa pronikne velmi nebezpečný obří hmyz podobný mravencům. Megopteran, obří masožraví hmyz je na svobodě!

Tým zneškodnil jednoho, ale netušili, že anomálií sem proniklo více takovýchto tvorů. Zamykají anomálii a na místě nechávají dva vojáky. Ty ovšem zbývající Megoptrani zabijí. Na neštěstí Jack (Abbýjin bratr) ukradl Abby detektor a šel se na závodiště podívat. To ale Abby zjistí, až jí zavolá z visačky dvou mrtvých vojáků. To je ale příliš pozdě a Jack zmizí. Když tým dorazí na místo, najdou rozbité auto a otevřenou Anomálii. Abby chce jít okamžitě hledat svého bratra. Beckerovi se to ale moc nelíbí a pokouší se jí to rozmluvit. Abby ale odmítá a tak se vydávají na záchranou misi do velmi vzdálené budoucnosti.

3 série-7 díl-Pravěký rytíř

24. února 2013 v 10:36 | Abby |  Epizody
Další anomálie se otevře na vrakovišti aut a vnikne sem zmatený dinosaurus z období křídy. To už je ale tým na místě a snaží se zraněného Dracorexe zahnat zpět do anomálie.

To ale ještě netuší, že do této anomálie nepatří. Když už je Dracorex skoro v anomálii, zničehonic se splaší a rozběhne se opačným směrem. Jejich pokus zmařil středověký rytíř, který dinosaura považuje za draka. Rytíř se domnívá, že moderní svět je peklo, a zabití tvora je jeho jediná způsob, jak se dostat zpět. Dracorex má naneštěstí v pacce vražený kus kopí a jestli ho Abby neošetří tak zemře na otravu krve. Mezi tím se snaží Danny a Connor přesvědčit rytíře aby se vrátil do svého světa a že je drak už pryč. To se jim ale příliš nevede. Abby a Becker přicházejí na to, že je dinosaurus býložraví. Abby ho uspí a začne ho operovat. Rytíř ale pořád má svou verzi v hlavě a nehodlá odejít dokud draka nezabije.

3 série-6 díl-Ptačí boj

24. února 2013 v 10:34 | Abby |  Epizody
Christine Johnsová vtrhne do ARC s armádou, aby získala tajemný artefakt a Lesterovo místo. Lester pohotově posílá tým i s artefaktem do staré, opuštěné a tajemné chaty, aby se ukryli před armádou.

Tým se sice armádě schoval, ale netuší, že se v kameném krytu poblíž chaty otevřela anomálie. Connor zrovna přehrával staré gramofonové desky a na neštěstí na jedné byli nahrané skřeky nějakého ptáka. Tento silný a pronikavý zvuk přilákal hejno obrovských nelétavých ptáků skrz anomálii. Tito mohutní ptáci teď ohrožují tým, ale i armádu, která přijela zabezpečit anomálii.

Diplom za SB-for me od Kari55

23. února 2013 v 20:25 | Abby

Díky moc se mi líbí :)))

3 série-5 díl-Fungus

21. února 2013 v 17:43 | Abby |  Epizody
Když se otevře další anomálie v pracovně slavného spisovatele, ve které je zrovna jeho nešikovný asistent, kterému do anomálie vletí mobil. Vejde do anomálie a spatří rozsáhlé pralesy.

Na druhé straně je horko a vlhko a právě v tomto prostředí se vyvinul zvláštní druh hub, které aplikují do těla výtrusy. Asistent se jich nechtěně nadechl. Anomálií se zpět nevrátil, ale do kanceláře se dostaly výtrusy s anomálie, kterých se pak dotkne spisovatel. Tým výtrusy prozkoumá. Vzorek pečlivě uschová do skleněné nádobky. Mezi tím do ARC přišla i se svými vojáky Christine Johnsová aby navrhla nového vedoucího pracovníka. Jeden z vojáků tajně prohledává ARC a dotkne se houby, kterou se rychle infikuje. Týmu opět pomůže Danny, a tak je stává novým vedoucím pracovníkem.

3 série-4 díl-Gigantické problémy

21. února 2013 v 17:42 | Abby |  Epizody
Connor přináší Rexovi dva nové kamarády Diictodony Sida a Nancy. Kteří nadávno uvízli v našem světě. Mezitím se otevře masivní anomálie v hangáru letiště, kterou projde doposud největší hrozba ze všech.

Jenže na scéně se opět objevuje dotěrný novinář a tentokrát má sebou i celý televizní štáb. Právě ve chvíli kdy novinář začne natáčet, se sem vřítí celí žhaví Giganotosaurus a napadne štáb. Ale v tu chvíli už k anomálii dorazí tým. Když Giganotosaurus zběsile pobíhá po letišti, Connor zprovozňuje svou novou hračku na uzamykání anomálií. Giganotosaurus ale začal ohrožovat posádku většího letadla a tak má Becker s Janny vážné problémy. Connor už zamkl anomálii a přijíždí na pomoc. Ale všechno se zvrtne a tak musí situaci zase zachraňovat Danny.

3 série-3 díl-Vzpoura v nemocnici

9. února 2013 v 14:14 | Abby |  Epizody
Několik zdánlivě roztomilých stvoření, které dokážou velmi dobře hrabat, způsobí katastrofu v místní nemocnici. Cutter s týmem objevují malou anomálii, díry ve zdech a dokonce i přerušené elektrické rozvody.

Jenže v nemocnici se objevuje i potrhlý novinář, který se později projeví větším problémem než stádečko neposedných Diictodontů. Zatímco se Diictodonti rozprchli po celé nemocnici, novinář zamyká Nicka a Abby na sále s anomálií a právě rodící matkou, aby shromáždil důkazy o tajemných tvorech. Naštěstí se povede Nickovi nalákat Diictodonty do anomálie těsně před tím než se zavře. Mezi tím se i povedlo úspěšně porodit dítě. Ale dva Diictodonti takové štěstí neměli a zůstali uvězněni v našem světě. Ale když se tým vrací do ARC, zjistí, že něco není v pořádku. Helen se svojí armádou naklonovaných vojáků s jediným cílem. Zabít Nicka.

1 díl 1 serie ke stažení

6. února 2013 v 17:52 | Abby |  Download
Úplně první díl celého seriálu můžete stáhnot zde-http://ulozto.cz/xWrH9vY/pravek-utoci-1-serie-1-avi