Všichni(nebo skoro všichni) aktéři-1 část

25. ledna 2013 v 10:06 | Abby |  O seriálu
NICK CUTTER ''Mozek Archy''

Všechno ví,všechno zná,a umí někdy naštvat.Když ho Lester vyhodí nedokáže v práci nepokračovat.Pokud jde o ženy je velice tajemný.Jeho žena ho před časem opustila k vůli tomu aby mohla cestovat mezi anomáliemi,možná proto se Nick víc soustředí na svou práci než na ženy.Nicka jsem si docela oblíbila,ale když ho zabili nijak moc mi nechyběl.

HELEN CUTTER ''Zlounka''

Helen nemám zrovna v lásce.Je působivá a hezká,ale většina toho co dělá působí tak že je zralá na to aby jí daly do blázince.Podle mě kvůli tomu že se pohybuje mezi anomáliemi ze sebe dělá moc velkou drsňačku.Zkrátka je to mrcha století.

CLAUDIA BROWN/JENNY LEWIS ''Státní poskok''

Další žena v životě profesora Cuttera.Poté co se něco pokazilo v jedné anomálii najednou přestane Claudie existovat.Pak se v ARC objěví Jenny Lewisová,žena s tváří Claudie,jen o dost méně zakoukaná do Nicka.Její prací je všechno co se děje udržet v tajnosti.Celkem jsem si ji oblíbila a je mi i docela líto že potom odešla.


STEPHEN HART ''Ochránce''

Stephen je...no..ja ani nevim.Za prví měl poměr s Helen a za druhý ze sebe dělá hrdinu století.A taky na začátku ignoruje do něj zakoukanou Abby.Moc mi k srdci nepřirost ale i tak byla jeho smrt zbytečná.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama